Almankart nedir?

Almankart, Hamburg’da faaliyet gösteren KD-Personalberatung´a bağlı bir sayfadır ve misyonu işverenler ile adaylar arasında bir köprü kurmaktır.

Almanya’da nitelikli eleman arayan işletmelerle/kurumlarla Türkiye’den adayları buluşturuyoruz. Öncelikli olarak Almanya’daki şirket ve kurumlara yönelik çalışıyoruz ve talepler doğrultusunda Türkiye’den adayları şirketlerle görüştürüyoruz. İşveren ve aday arasında mutabakat sağlanması durumunda gerekli işlemleri düzenliyoruz.

Almankart

Bir uzmanlar ekibi!

Merkezi Almanya`nın Hamburg kentinde bulunan personel şirketimiz KD-Personalberatung uzun süredir personel danışma alanında hizmet vermektedir.

KD-Personalberatung Şirketi Almanya’daki çalışma olanaklarını araştırıp size uygun işi buluyor. Şirketimiz Alman yasalarınca kurulmuş ve personel danışmanlığı yapmaya yetkilidir.

Hizmet amacımız genelde uluslararası, özelde Almanya ve Türkiye`deki işgücü, personel hareketlerini takip edip, Almanya`da personel arayan kurum ve şirketlere eleman yerleştirmeye aracılık etmektir.

Görev anlayışını dört dörtlük benimseyen, eksiksiz, doğru ve analitik çözüm üreten avukat, danışman, tercümanlardan ve uzman iş rehberlerimizden oluşan genç ve dinamik bir ekibiz.

Şirketiminizin olmazsa olmaz kuralı, yasalara uygun, ilkeli, güvenili, hızlı, emek gücüne ve insana saygılı davranmaktır.

Şirketimize başvuru yapan personel ve işveren arasında bir köprü olup, personelin en doğru ve en iyi şartlarda iş sahibi olmasını hedeflemektedir.